Karczma

Z
apraszamy Miłych Gości do “Karczmy pod Sandaczem” na terenie Turzy śląskiej. Suto zastawione stoły , staropolskie dania i nasza specjalność – ryby. Dzięki niesamowitej atmosferze możecie być pewni, że kiedy raz traficie do Naszej karczmy, to na kolejną wizytę nie będzie trzeba Państwa namawiać.

Do karczmy jedziemy z Wodzisławia Śląskiego około 6 minut. Natomiast podróżując z Chałupek, droga zajmie Nam 12 minut. Oryginalny drewniany budynek jest łatwo zauważalny i znajduje się przy drodze krajowej 78. Trudno, choć na chwilę, nie zatrzymać się w drodze i nie wstąpić tu na znakomicie przyrządzoną rybę lub staropolski obiad. Karczma pomieścić będzie mogła 100 osób: w sali na przyziemiu 60 miejsc i w sali na poddaszu 50 miejsc.

W środku karczmy wystawione będą drewniane ciężkie stoły, ławy i krzesła, by mogli poczuć Państwo charakter tradycyjnej kuchni polskiej i specjały kuchni regionalnych.

Dzięki bogatej ofercie kulinarnej oraz jakości usług połączonych z zielenią otoczenia “Karczma pod Sandaczem” będzie idealnym miejscem spotkań towarzyskich, biznesowych i rodzinnych.

Zapraszamy wszystkich na znakomite ucztowanie w Karczmie pod Sandaczem. Świetne jedzenie, szybka obsługa i zabawa do białego rana. Niezapomniane chwile w staropolskim charakterze!

Karczma czynna:
Poniedziałek: NIECZYNNE
Wt, Śr, Czw : 12:00 – 21:00
Piątek : 12:00 – 22:00
Sobota : 11:30 – 22:00
Niedziela : 11:00 – 20:00

 

Imprezy okolicznościowe

J
esteśmy w stanie zorganizować dla Państwa niemal każdego rodzaju imprezę.

Posiadamy łącznie do dyspozycji swoich gości 100 miejsc na dwóch kondygnacjach, w sali na przyziemiu 60 miejsc i w sali na poddaszu 50 miejsc, więc swobodnie można tu zorganizować spotkanie przy suto zastawionym stole.

Przygotowujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, przyjęcia, wesela, szkolenia dla firm itp. Sale są przytulne, klimatyzowane i komfortowo urządzone. Przystosowane są również dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy kompleksową obsługę imprez. Wszystkie potrawy z menu przygotowywane są z najwyższej jakości świeżych składników.

W przypadku grup zorganizowanych – dostosujemy się do potrzeb Klientów i chętnie przygotujemy przyjęcie na dowolną wyznaczoną przez Klienta, godzinę. Jesteśmy otwarci na propozycje przygotowania indywidualnego menu, dostosowanego do potrzeb Klientów.

Wszelkie zapytania i rezerwacje prosimy kierować telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Za dodatkową opłatą możemy zorganizować występ kapeli, która uświetni każdego rodzaju imprezę.

Możemy także zorganizować dla Państwa dojazd (bus, autobus), który przywiezie Państwa do naszego lokalu, a po zakończonej biesiadzie odwiezie Państwa do domu.

 

Sklep rybny

Z
apraszamy do sklepu rybnego, który znajduje się w budynku “Karczmy pod Sandaczem”. Znajdą w nim Państwo w nim największy w powiecie Wodzisławskim wybór świeżych, mrożonych, wędzonych ryb oraz owoców morza. Wyroby są własnej produkcji co zapewnia nam niepowtarzalny smak. Posiadamy również duży wybór sałatek i przekąsek rybnych, także konserw.

Błyskawiczny transport do klienta.

Posiadamy samochód chłodnie, dzięki której jesteśmy pewni że nasze produkty zawszę są świeże. Naszym partnerom biznesowym proponujemy transport ryb na terenie Wodzisławia, Rybnika i okolic.

 

Sklep czynny:
Pon. 8:00 – 16:00
Wt. 14:00 – 16:00
Śr. – Pt. 8:00 – 17:00
Sb. 8:00 – 13:00

 

Smażalnia

S
mażalnia

 

W opracowaniu