O Nas

Z
apraszamy Miłych Gości do “Karczmy pod Sandaczem” na terenie Turzy śląskiej. Suto zastawione stoły , staropolskie dania i nasza specjalność – ryby. Dzięki niesamowitej atmosferze możecie być pewni, że kiedy raz traficie do Naszej karczmy, to na kolejną wizytę nie będzie trzeba Państwa namawiać.

Do karczmy jedziemy z Wodzisławia Śląskiego około 6 minut. Natomiast podróżując z Chałupek, droga zajmie Nam 12 minut. Oryginalny drewniany budynek jest łatwo zauważalny i znajduje się przy drodze krajowej 78. Trudno, choć na chwilę, nie zatrzymać się w drodze i nie wstąpić tu na znakomicie przyrządzoną rybę lub staropolski obiad. Karczma pomieścić będzie mogła 100 osób: w sali na przyziemiu 60 miejsc i w sali na poddaszu 50 miejsc.

W środku karczmy wystawione będą drewniane ciężkie stoły, ławy i krzesła, by mogli poczuć Państwo charakter tradycyjnej kuchni polskiej i specjały kuchni regionalnych.

Dzięki bogatej ofercie kulinarnej oraz jakości usług połączonych z zielenią otoczenia “Karczma pod Sandaczem” będzie idealnym miejscem spotkań towarzyskich, biznesowych i rodzinnych.

Zapraszamy wszystkich na znakomite ucztowanie w Karczmie pod Sandaczem. Świetne jedzenie, szybka obsługa i zabawa do białego rana. Niezapomniane chwile w staropolskim charakterze!